Su manimi fotografuotis lengva. Nesistengiu įsprausti į nepatogias, ar iš anksto sugalvotas pozas. Noriu, kad būtumėte savimi, jaustumėtės savimi. Juk kiekviena pora apsikabina skirtingai, ir bučiuojasi skirtingai…  Noriu, kad nuotraukose matytumėte SAVE.

Jūsų šventė yra ir mano šventė. Nes šį darbą dirbu su didele meile, atsidavimu ir atsakomybe. Tikiu, kad geras pasiruošimas duoda gerus rezultatus. Todėl daug dėmesio skiriu bendravimui iki šventės. Kartais užduodu klausimus, kurie “iš šono” gali pasirodyti keisti. Bet iš tikrųjų jie man padeda suprasti, kokie jūs esate, kas jums patinka, kokių nuotraukų tikitės.

Esu tarptautinių fotografų bendruomenių Mywed ir Wedding Photographers Society narė.

         

 

Kiekviena šventė, kaip ir kiekvieni iš jūsų – unikalūs.

Todėl, prieš sudarant sutartį, visuomet siūlau susitikti ir susipažinti. Parodau daugiau nuotraukų, albumą, aptariame dienos planą, pasiūlau fotosesijos vietas, padedu apsispręsti dėl organizacinių dalykų.

Žemiau rasite du paslaugų pasiūlymų variantus, bet kviečiu susisiekti asmeniškai, kad atsiųsčiau pasiūlymą, skirtą būtent jums.

1 variantas (MINIMALUS)

Į šį paslaugų paketą įeina:
* Fotografavimas nuo pasiruošimo, ceremonija ir fotosesija, arba nuo ceremonijos pradžios iki svečių sveikinimų pabaigos (5 val.).
* Ne mažiau 200 sutvarkytų nuotraukų.
* Nuotraukas gausite ne vėliau kaip po 1 mėnesio.

 

2 variantas (POPULIARIAUSIAS)

Į šį paslaugų paketą įeina:
* Fotografavimas nuo pasiruošimo iki pobūvio pradžios, arba nuo ceremonijos iki sutarto vakarinės dalies momento (8 val.).
* Ne mažiau 300 sutvarkytų nuotraukų.
* Nuotraukas gausite ne vėliau kaip po 1 mėnesio.

 

Taip pat galite papildomai užsakyti antro fotografo paslaugas.

 

Jei susidomėjote, parašykite. Jei turite klausimų, mielai atsakysiu.

egle@nidafoto.lt

8 616 43595

Eglė