Grožis paprastume. To išmokau dar mokykloje. Gamtoje šį grožį atradau Nidoje. Atrodo nieko ypatingo, bet kažkas yra. Gali tai pajausti Kopos viršūnėje, Marių pakrantėje, Pušyno take… Stengiuosi tą jausmą, tą paprastą grožį perteikti ir savo nuotraukose.

Niekada nesureikšminau karjeros. Turbūt todėl studijavau psichologiją, daug keliavau ir susidomėjau fotografija. Ji mane iš lėto vedė ten, kur esu dabar. Esu dėkinga savo vyrui, kuris mane paskatino eiti svajonės link, nes, tikiu, matė, kiek daug tai man teikia džiaugsmo.

Kūrybai ir gyvenimui mane įkvepia rytiniai saulės spinduliai, gitaros muzika, bijūnų kvapas, itališkas maistas 🙂

Su manimi fotografuotis lengva. Nesistengiu įsprausti į nepatogias, ar iš anksto sugalvotas pozas. Noriu, kad būtumėte savimi, jaustumėtės savimi. Juk kiekviena pora apsikabina skirtingai, ir bučiuojasi skirtingai 🙂 Noriu, kad nuotraukose matytumėte SAVE.

Jūsų šventė yra ir mano šventė. Nes šį darbą dirbu su didele meile, atsidavimu ir atsakomybe. Tikiu, kad geras pasiruošimas duoda gerus rezultatus. Todėl daug dėmesio skiriu bendravimui iki šventės. Kartais užduodu klausimus, kurie “iš šono” gali pasirodyti keisti 🙂 Bet iš tikrųjų jie man padeda suprasti, kokie jūs esate, kas jums patinka, kokių nuotraukų tikitės. O į šventę atsivežu atsipalaidavimą ir savo “stebuklingą” kuprinę 🙂 Tegul magija prasideda!

Linkėjimai,

Eglė